Luxury Apartment On Wenceslas Square

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Luxury Apartment On Wenceslas Square Praag van 75 m² ligt in de wijk Wenceslausplein, op 13-minuten loopafstand van de Národní galerie v Praze en biedt ruimte aan maximaal 4 gasten. Het 2-slaapkamer appartement met een terras is in de buurt van Standbeeld van Franz Kafka gelegen.

De accommodatie heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Verder zijn er een haardroger en badlakens beschikbaar.

Luxury Apartment On Wenceslas Square heeft zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Het appartement ligt in de oude wijk van Praag en het is slechts 400 meter van Národní třída metrostation. Luxury Apartment On Wenceslas Square is op 16 minuten wandelen de Oude Joodse Begraafplaats van Praag. De 1-badkamer accommodatie ligt op 2 km van de Praagse Burcht. Het appartement is binnen een paar straten van Centraal van Praag terinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Apartment On Wenceslas Square Praag
Super Central Billiard And Darts Big Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Super Central Billiard And Darts Big Apartment

6.9
Aangenaam 11 beoordelingen
103 m van de accommodatie
USD 333 USD 300
per nacht
Prague Days - One-Bedroom Apartment With View Of Castle From Balcony Near Wenceslas Square
Mobiele prijsaanbieding

Prague Days - One-Bedroom Apartment With View Of Castle From Balcony Near Wenceslas Square

8.9
Fantastisch 24 beoordelingen
113 m van de accommodatie
USD 231 USD 208
per nacht
Wenceslass Square Royal Residence Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Wenceslass Square Royal Residence Apartments

8.8
Fantastisch 168 beoordelingen
131 m van de accommodatie
USD 73 USD 66
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    19 km

    Treinstations

    Station Praha hlavní nádraží
    900 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Patio
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Apartment On Wenceslas Square gelegen?
      Luxury Apartment On Wenceslas Square is in de wijk Smichov gesitueerd, op 2 km van de Praagse Burcht.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxury Apartment On Wenceslas Square?
      Populaire attracties in de buurt van Luxury Apartment On Wenceslas Square zijn onder andere de Oude-Stad Brug Toren, dat zich op een loopafstand van 13 bevindt.
    • Hoeveel kost het om bij Luxury Apartment On Wenceslas Square te verblijven?
      Een overnachting in Luxury Apartment On Wenceslas Square kost €140.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Luxury Apartment On Wenceslas Square?
      Restaurants in de buurt van Luxury Apartment On Wenceslas Square zijn onder andere Restaurace U Fleku en Restaurant Modry zub restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Luxury Apartment On Wenceslas Square?
      Luxury Apartment On Wenceslas Square is zeker huisdiervriendelijk.
    • Is er een keuken in Luxury Apartment On Wenceslas Square?
      Bij Luxury Apartment On Wenceslas Square kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 75 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    19 km

    Treinstations

    Station Praha hlavní nádraží
    900 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Apartment On Wenceslas Square Praag

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten